کتاب آموزش سریع Vue + کتاب کدنویس یکروزه

کتاب آموزش سریع Vue + کتاب کدنویس یکروزه

آموزش سریع Vue | کدنویس یکروزه | کتاب

سلام و درود خدمت تمامی همراهان، دوستدارن تکنولوژی و برنامه نویسی و کاربران گرامی اتس وب. امروز در مطلبی جدید، میخواهیم در مورد دو کتاب آموزش سریع Vue و کدنویس یکروزه که اخیرا در تلگرام زیاد میبینیم، صحبت کنیم. پس مارا با ادامه مطلب همراهی کنید.

 

کتاب آموزش سریع Vue + کتاب کدنویس یکروزه

همانطور که حدس میزنید، این دو کتاب از طریق اپلیکیشن طاقچه با قیمتی ناچیز، قابل تهیه می باشند. نویسنده این دو کتاب، شخصی به نام پدرام رحیمی گوجانی می باشد. همانگونه که نویسنده این کتاب مدعی است، درآمد حاصل از فروش این دو کتاب را به خرید ماسک و دستکش و پخش آن در خیابان اختصاص می دهد. تصویر زیر را ببینید :

کتاب آموزش سریع Vue + کتاب کدنویس یکروزه

اتس وب پس از این ماجرا، به هر نحوی این دو کتاب راه تهیه کرد و طبق بررسی های اتس وب بر این دو کتاب، مناسب تمامی افراد می باشد و هیچ پیش نیازی ندارند. شاید عنوان این دو کتاب برای شما حیرت انگیز باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این دو کتاب خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کتاب آموزش سریع Vue

فریمورک vue بی شک یکی از بهترین فریمورک های جاوااسکریپت است. این فریمورک برای اولین بار توسط Evan You معرفی شد و امروزه، مثل یک موشک پیشرفت داشته است. اما همانطور که میدانیم، این فریمورک، فریمورکی از جاوااسکریپت است و حتما باید جاوااسکریپت بلد باشیم تا از این فریمورک استفاده کنیم. در این مورد به شما می گوییم چشم بسته این کتاب را تهیه کنید. چون بخشی از این کتاب، به جاوااسکریپت اختصاص داده شده است که به شما، آنچه را که باید از جاوااسکریپت بلد باشید تا بتوانید از این فریمورک استفاده کنید، در این کتاب آمده است.

کتاب کدنویس یکروزه

شاید برای اولین بار که اسم این کتاب را میشنوید، با خود بپرسید کد نویسی چه چیزی؟ وب یا اپلیکیشن. در پاسخ این جواب به شما میگوییم که این کتاب، یک کتاب جامع می باشد و به چندین زبان برنامه نویسی و ابزار های مختلف اشاره کرده است. این کتاب، راهنمای خوبی برای کسانی که مبتدی هستند و میخواهند برنامه نویسی را شروع کنند، می باشد. پس کسانی که مبتدی هستند، این کتاب را از دست ندهند.

سخن پایانی

طبق نتایج بررسی های اتس وب بر این دو کتاب، کتاب آموزش سریع Vue مناسب تمامی افرادی است که میخواهند یادگیری فریمورک Vue را شروع کنند. برای افراد، همه آن چیزی که لازم است تا شما Vue را یاد بگیرید فراهم است. و در مورد کتاب کدنویس یکروزه، این کتاب نیز جامع می باشد و دروازه های ورود به برنامه نویسی را به شما نشان میدهد.

حداقل ترین کاری که اتس وب می تواند انجام دهد، حمایت از این نویسنده فداکار و این دو کتاب می باشد.

شاد، موفق و پیروز باشید.

مطالعه بیشتر