راهنمای خرید شماره مجازی

راهنمای خرید شماره مجازی

راهنمای خرید شماره مجازی

با سلام خدمت تمامی همراهان و کاربران گرانقدر اتس وب ، مطلبی که امروز برای شما آماده کردیم، در خصوص راهنمای خرید شماره مجازی است. شاید الان بر سر ۲ راهی باشید و ندانید که کدام ارائه دهنده شماره مجازی، بهتر است؟ ما را همراهی کنید.

شماره مجازی باید خام باشد !

بله درست شنیده اید. شماره مجازی که میخرید، باید خام باشد. ولی این یعنی چه؟ به صورت خلاصه، یعنی اینکه شماره مجازی که شما میخرید، نباید قبل از شما، دیگری از آن استفاده کرده باشد. زیرا شماه هایی که خام نیستند، ممکن است شخصی که قبل از شما آن را خریداری کرده است، آن را رمز گذاری کرده باشد که در این حالت، هزینه ای که برای آن شماره کرده اید، به باد می رود.

شماره مجازی باید خام باشد. زیرا امنیت شما هم زیر سوال می رود !؟

بله کاملا درست حدس زدید. ارائه دهنده ای که شماره مجازی های خام ارائه نمی دهد، ممکن است شماره ای که شما از آن استفاده کرده اید، بعد از شما به دیگری داده شود! پس این هم می تواند دلیل خوبی برای خریدن شماره مجازی های خام باشد. در ادامه به شما یک ارائه دهنده شماره مجازی خام، معرفی می شود.

ارائه دهنده شماره مجازی ، باید شماره هایش را تضمین کند !

تضمین شماره های خام و سالم بودن شماره ها، باید به عهده ارائه دهنده باشد. چنانچه میخواهید شماره مجازی های سالم بخرید، از هر ارائه دهنده ای نباید شماره مجازی بخرید. اکثریت ارائه دهنده های خارجی و رایگان، به شما شماره های با کیفیت نمی دهند. خرید از ارائه دهنده های خارجی، می تواند برای شما گرانتر تمام شود. پس ارائه دهنده های ایرانی نیز در این زمینه می توانند پشتیبانی خوب و قوی تری از خدماتشان داشته باشند.

کدام ارائه دهنده خوب است ؟

ارائه دهنده های زیادی در زمینه فروش شماره مجازی وجود دارند. پس انتخاب ارائه دهنده خوب بین ارائه دهنده ها، ممکن است کمی سخت به نظر برسد. اتس وب شماره هایش را از نامبرلند تهیه می کند. این سایت ایرانی، شماره مجازی های با کیفیت ارائه می دهد و خام بودن شماره ها را تضمین میکند. همچنین این ارائه دهنده، مسدود بودن شماره ها را نیزه به عهده میگیرد و در صورت مسدود بودن شماره خریداری شده، مبلغ شماره را بازگشت می دهد. همچنین تنوع کشور ها و سرویس های این ارائه دهنده زیاد است. مطمئنا تجربه خوبی با این ارائه دهنده خواهید داشت. اما لازم به ذکر است که نامبرلند، ارائه دهنده ای است که ما از آن شماره میخریم و توصیفات را بر اساس تجربه برای شما می گوییم.

 

امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع بوده باشد. حتما نظرات خود را در بخش نظرات بنویسید. شاد، سلامت و موفق باشید.

مطالعه بیشتر