دانلود از یوتیوب با کامپیوتر و گوشی به روش های مختلف

دانلود از یوتیوب با کامپیوتر و گوشی به روش های مختلف

با سلام خدمت تمامی همراهان و کاربران گرامی اتس وب ، امروز در خدمت شما هستیم با آموزش دانلود از یوتیوب به روش های مختلف. با ما همراه باشید …

یوتیوب چیست و کجاست ؟

یوتیوب یک سایت اشتراک ویدیوی رایگان می باشد. این سایت توسط گوگل ارائه شده است و به جرات می توان گفت بزرگترین سرویس اشتراک ویدیو در دنیاست. اما چنین سایتی با همین امکانات، امکان دانلود فیلم از آن وجود ندارد. ما در این مطلب به این معزل زوم کرده ایم. توجه داشته باید که هم اکنون ما ایرانیان از سایت یوتیوب تحریم هستیم. پس برای استفاده از این سایت لازم است که آی پی خود را توسط فیلترشکن و یا VPN تغییر دهیم.

دانلود از اپلیکیشن یوتیوب در موبایل و گوشی

 

استفاده از اپلیکیشن Videoer

این ساده ترین روش برای دانلود از اپلیکیشن یوتیوب است. پس مراحجل زیر را اجرا کنید. ۱ – ابتدا اپلیکیشن را از ته مطلب دانلود کنید. ۱ – اپلیکیشن یوتیوب را در این اپلیکیشن باز کنید. ۲ – ویدئوی مورد نظر خود را در یوتیوب پیدا کنید. ۳ – دکمه‌ی دانلود را لمس بزنید؛ سپس لینک دانلودی ظاهر می‌شود، آن را انتخاب کنید. در این مرحله می‌توانید قالب (فرمت) ویدئوی دلخواهتان را انتخاب کنید، به علاوه، می‌توانید ویدئو را با فرمت MP3 نیز دانلود کنید. یعنی به صورت صوتی نیز میتوانید ویدیو را دانلود کنید.

دانلود از سایت یوتیوب در کامپیوتر

 

چرا از اپلیکیشن Ummy YouTube downloader ایتفاده نمیکنید؟

این اپلیکیشن به تازگی ارائه شده و کار با آن بسیار ساده می باشد. پس مراحل زیر را انجام دهید. ۱ – ابتدا اپلیکیشن را از ته مطلب دانلود کنید. ۲ – طبق تصویر زیر عمل کنید.
و در آخر روی دکمه Download کلیک کنید تا دانلود ویدئو شروع شود. ولی توجه داشته باشید که استفاده رایگان از این اپلیکیشن محدود میباشد و لازم به کرک آن است. این اپلیکیشن یک افزونه در گوگل کروم شما اضافه میکند که طبق تصویر زیر میتوانید از آن بهره مند شوید.
دانلود از یوتیوب
امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

مطالعه بیشتر